На Прв Поглед Рециклиран Месечен Ѕиден Календар

На Прв Поглед Рециклиран Месечен Ѕиден Календар

DEN 2.33

Достапност

Месечниот ѕиден календар нуди формат од една страница месечно кој се движи од јануари до декември. Секоја страница вклучува 12-месечна календарска референца, пресуди дневни блокови, броење денови/денови преостанати и федерални празници истакнати со црвено. Wirebound ѕид календар има современ дизајн со многу простор за пишување, целосна иверица назад. Календарот е отпечатен со сино и црвено мастило на квалитетна хартија која содржи пост - потрошувачки рециклиран материјал. Користете ја дупчицата на врвот за да висат. На Прв Поглед Рециклиран Месечен Ѕиден Календар Основен 12-месечен ѕиден календар, но натоварен со простор за закажување. 12 месеци (јануари - декември). 1-страница-месечно формат со 12-месечна календарска референца. Федералните празници истакнати во црвено. Бела жица врзување со виси јамка.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Организатор на Фиоки за биро,Сортирање Корпа За Складирање,Прегради За Кујна Оставата, Чајната Кујна, Шкаф, Ормар, Прибор,Прибор
  • Новак

Организатор на Фиоки за биро,Сортирање Корпа За Складирање,Прегради За Кујна Оставата, Чајната Кујна, Шкаф, Ормар, Прибор,Прибор

DEN 3.33

Материјал : ПП Тип : Кутија За Складирање Боја : како што покажува сликата Големина : С, М, Л Голема големин

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустани Памучна И Ленена Кошула Со Копче Надолу V-Вратот Долг Ракав Со Должина На Џебното
  • Новак

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустани Памучна И Ленена Кошула Со Копче Надолу V-Вратот Долг Ракав Со Должина На Џебното

DEN 511.84

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Капак За Куќиште За Огледало, Прекрасен Капак На Ретровизорот Исклучителен Широко Користен Капак На Капакот На Капакот За Додатоци
  • Новак

Капак За Куќиште За Огледало, Прекрасен Капак На Ретровизорот Исклучителен Широко Користен Капак На Капакот На Капакот За Додатоци

DEN 639.20

Карактеристики : Одговара C Класа W205 E Класа W213 GLC Класа X253 S Класа W222 Изглед на јаглеродни влакна, додавај�

Sngxgn Бејзбол Резервоарот Блузи За Жени Жени Дами Ребрести Дебели Ремени Ниско Намалување Тесни Тенок Опремени Спортски Тренингот
  • Новак

Sngxgn Бејзбол Резервоарот Блузи За Жени Жени Дами Ребрести Дебели Ремени Ниско Намалување Тесни Тенок Опремени Спортски Тренингот

DEN 288.00

Сезона : All Long камизола женска Табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Должин