Едноставност Големина НА Бебиња ХХС-Л Шема, Секој

Едноставност Големина НА Бебиња ХХС-Л Шема, Секој

DEN 95.68

Достапност

БЕБИЊА ЛАЈЕТ : ПУЛОВЕР ПЛЕТЕНИОТ ВРВ А Б ИМА ПРЕКЛОПУВАЧКИ РАМЕНИЦИ. А ИМА ДОЛГИ РАКАВИ. Б ИМА КРАТКИ РАКАВИ. ПОВЛЕЧЕТЕ ГАЌИ Ц ИМААТ ЕЛАСТИЧНА ОБВИВКА НА ПОЛОВИНАТА И ЕЛАСТИЧНИ РАБОВИ НА НОЗЕТЕ. РОМПЕР Д Е СО ЗАКОПЧАНИ РАМЕНИЦИ ИМА ЛЕНТА ЗА ПРИЦВРСТУВАЊЕ НА ВНАТРЕШНИОТ СПОЈ НА НОГАТА И ОПЦИОНАЛНА АПЛИКАЦИЈА. Д Е ДОЛГА ДОЛЖИНА. Е Е КРАТКА ДОЛЖИНА. ЈАКНА Ф Г И НАМЕТКА Х ИМААТ ДОЛГИ РАКАВИ. СО КАЧУЛКА F И H ИМААТ ПРЕДНО ВЕЛКРО ЗАТВОРАЊЕ. Х СО ПРЕДНИ ЏЕБОВИ ЗА ЛЕПЕНКИ И КУПЕНО ВРЗУВАЊЕ ИМА ОПЦИОНАЛНА АПЛИКАЦИЈА. Г МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ СО ПРЕДНИ КОПЧИЊА ИЛИ ВЕЛКРО ЗАТВОРАЊЕ. ЌЕБЕ ИМАМ ХАУБА И КУПЕНИ ОБВРЗУВАЧКИ. ПОГОДЕН ЗА ОВЕРЛОК СЕРГЕР. Едноставност Бебиња, XXS-XS-S-M-L : Земете го ова класично бебе погледнете на кое било ниво на шиење користејќи различни техники, вклучувајќи пушење, вкрстен бод, примена на апликации и користење гаќи со рабови од тантела вклученаедноставност шема за шиење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат