Тежок Поглед Врзивно Средство Со DuraHinge И Еден Допир Коси Прстени Прстени, 0.5 Капацитет, 8.5, Црна

Тежок Поглед Врзивно Средство Со DuraHinge И Еден Допир Коси Прстени Прстени, 0.5 Капацитет, 8.5, Црна

DEN 1.33

Достапност

Овој тежок поглед врзивно средство со коси прстени е совршен за продолжена употреба. Од секојдневното упатување на белешките во училницата и користењето на домашниот бизнис-ова врзивно средство е доволно силно за да се справи со сите нив. Дизајнот На Dura Hinge е посилен, трае подолго и се спротивставува на кинење, додека функцијата Dura Edge ги прави страните и горниот дел поподвижни за да се спротивстават на разделувањето. Нашиот филм со длабока текстура нуди помазна завршница и има ленена шема за висококвалитетен изглед и чувство. Притиснете ја рачката за да ги отворите прстените за додавање, замена и отстранување страници. Дури и кога е исполнет до неговиот капацитет од 120 страници, ова врзивно средство има уште четири наредени џебови за малку дополнителен простор внатре. Јасен капак и ' рбет за лесно прилагодување. Тип На Врзивно Средство : Стил На Врзивно Средство За Прстен : Погледнете Ја Големината На Врзивно Средство Капацитет : 0,5" Капацитет На Врзивно Средство : 120. Тип На Производ-Врзива-Прстен. Тип На Врзивно Средство-Прстен. Врзивно Средство Стил-Поглед. Капацитет На Големина На Врзивно Средство-0,5". Врзивно Лист Капацитет-120. Врзувачки Бои-Црна. Семејство Во Боја-Црна. Големина на врзивно Средство-11 х 8.5. Број На Прстени-3. Прстен Стил - Еден Допир Аранжман Д-Прстен. Монтажа На Прстен-Назад. Вметнете Опис - ' Рбетот. Процент на рециклирана Содржина пред потрошувачите-0%. Процент на рециклирана Содржина по потрошувачите-0%. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-0%. Код На Собранието-Н. Проп 65 Индикатор-Н. Зелен Индикатор-Н. Епацпгкомпатибилен Код-Н.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат