Офроуд 561СБ Новакане Стелт Блек

Офроуд 561СБ Новакане Стелт Блек

DEN 2.67

Достапност

Сота Офроад 561сб Новакане Сатенско Црно тркало е тркало од 18х9 со шема на завртки 8х170 и офсет од 0мм. Дијаметарот на отворот на центарот е 130мм. сликата На Тркалото е за општа референца за стил. Бројот на навртки, централното капаче и големината на усните може да варираат во зависност од дијаметарот, ширината, шемата на завртките и поместувањето. Тестирајте ги сите тркала на возилото пред монтирање гуми. МОНТИРАНИТЕ ТРКАЛА СЕ СМЕТААТ ЗА КОРИСТЕНИ И НЕ СЕ ВРАЌААТ! Карактеристики сатен црна завршница. 1 парче леано алуминиумска конструкција. Компатибилен со tpms (систем за следење на притисокот во гумите). Со сота надвор од патот логото центар капа. Спецификации Основен Дизајн : 8 Зборуваше. Офсет : 0. Шема на завртки : 8 х 170 мм. Големина На Тркалото : 18 х 9. - ШКУ : КСАО610056.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат