Airpro Колекција Едно Светло Таванот Вентилатор Светлина

Airpro Колекција Едно Светло Таванот Вентилатор Светлина

DEN 2799.84

Достапност

Овој комплет за светло се одликува со носталгична училишна куќа, дифузор за стакло од опал кој е идеален за осветлување во спалната соба. Овој комплет за светло на вентилаторот вклучува адаптер со навој за поврзување со повеќето вентилатори на таванот кои прифаќаат светло за додаток. Практично работење со хромиран синџир на влечење со соодветна јаворска фоб. Airpro Колекција Едно Светло Таванот Вентилатор Светлина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сет за активна облека Дозвола На Жените Две Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Сетови За Тренерки50
  • Новак

Сет за активна облека Дозвола На Жените Две Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Сетови За Тренерки50

DEN 2.33

Женски Дводелни Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Тренерки Сетови50карактер

Цртани Очи Подигнати Веѓи Загрижени Збунети Судејќи Привремена Тетоважа Отпорна На Вода Поставена Лажна Колекција На Уметност
  • Новак

Цртани Очи Подигнати Веѓи Загрижени Збунети Судејќи Привремена Тетоважа Отпорна На Вода Поставена Лажна Колекција На Уметност

DEN 3.00

Уживајте во овој забавен лист привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користат к