Дорман Х Преден Возач Странична Сопирачка Хидраулично Црево За Специфични Модели На Кадилак Одговара избери: 2013-КАДИЛАК АТС, КАДИЛАК КТС ЛУКСУЗНА КОЛЕКЦИЈА

Дорман Х Преден Возач Странична Сопирачка Хидраулично Црево За Специфични Модели На Кадилак Одговара избери: 2013-КАДИЛАК АТС,

DEN 3036.16

Достапност

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопувањето, функцијата и перформансите на оригиналното црево за сопирачките на одредени возила и позиции за да се обезбеди безбедна, долготрајна издржливост како дел од целосната поправка на сопирачките. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена-прецизно дизајнирана за да одговара на перформансите на оригиналното црево за сопирачките на одредени возила. Специфична позиција-произведена до прецизни мерења за да обезбеди точно вклопување и лесна инсталација. Обезбеден квалитет-материјали тестирани според строгите стандарди за безбедност и издржливост регулирани од владата. Издржлив дизајн-изработен СО ГУМА ЕПДМ и специјално обложени фитинзи отпорни на корозија. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Одговара Изберете : 2013-2015 КАДИЛАК АТС 2014 КАДИЛАК КТС ЛУКСУЗНА КОЛЕКЦИЈА 2015 КАДИЛАК КТС 2016-2017 КАДИЛАК АТС ЛУКСУЗ 2018 КАДИЛАК АТС-В и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дорман Х Хидраулично Црево За Сопирачки За Специфични Модели На Американски Мотори одговара избери: 1975-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ
  • Новак

Дорман Х Хидраулично Црево За Сопирачки За Специфични Модели На Американски Мотори одговара избери: 1975-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ

DEN 728.64

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

Дорман Х Хидраулично Црево За Сопирачки За Специфични Модели На Крајслер Доџ Одговара избери: 2011-КРАЈСЛЕР 200, 2008-ДОЏ ОДМАЗДНИК
  • Новак

Дорман Х Хидраулично Црево За Сопирачки За Специфични Модели На Крајслер Доџ Одговара избери: 2011-КРАЈСЛЕР 200, 2008-ДОЏ ОДМАЗДНИК

DEN 2357.60

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

Дорман Х Преден Возач Странична Сопирачка Хидраулично Црево За Специфични Модели На Крајслер Доџ Плимут одговара избери: 1977
  • Новак

Дорман Х Преден Возач Странична Сопирачка Хидраулично Црево За Специфични Модели На Крајслер Доџ Плимут одговара избери: 1977

DEN 3036.16

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�