Бали Женски Сатенски Траги Минимизатор Градник, Стил DF3562

Бали Женски Сатенски Траги Минимизатор Градник, Стил DF3562

DEN 0.67

Достапност

Бали Сатен Траги Долна Жица Минимизатор Градници ласка без израмнување, па вашата облека се вклопуваат подобро. Генијалниот дизајн ја намалува вашата раздвиженост до 1-3/4 инчи. Ремените За Перничиња за Удобност што не се протегаат помагаат во ублажување на стресот на рамената. Зашиените чаши што не се протегаат обезбедуваат дополнително подигнување и поддршка. Долната жица со врв на перница дава мазна поддршка. Сатенските и заблудените ткаенини додаваат елеганција.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат