Де Крафт Клеј Десикант Полнење - Галон Кофа Направени ВО САД СЛУЧАЈ на 150

Де Крафт Клеј Десикант Полнење - Галон Кофа Направени ВО САД СЛУЧАЈ на 150

DEN 2768.16

Достапност

Крајна заштита од влага и корозија за пратки!.Користете за заштита на производи ранливи на оштетување на влага за време на складирањето и транспортот.Идеален за заштита на лекови, нутриционистички производи, дијагностика, електроника и храна.Кесите се силни, издржливи и овозможуваат екстремно високи стапки на адсорпција.Активираното полнење со десикант од глина е грануларен материјал со слободен проток со висока способност за апсорпција на влага од 20-80% релативна влажност под нормални услови за пакување и складирање.Ги исполнува спецификациите НА ФДА за директен контакт со храна и лекови.Заштитува 1,67 Кубни Стапки. ШИФРА : - ДЕС105. Боја : - Крафт. Големина : х 3/8 Инчи. Глинени Десиканти - Крафт Кеси. Материјал : - Полнење Со Десикант Од Глина. Магацински Материјали. Десиканти. Произведено во САД.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус
  • Новак

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус

DEN 0.67

Опис : Пол : Деца,Бебе,Момчиња,Детски Стил : Детско Момче Спортски Панталони, Активни Панталони За Пот За �

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна
  • Новак

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна

DEN 239.84

Материјал : 95% Вискоза Сезона : Лето,Пружина : Женски Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Секојдневна должина

Асвивидни Женски Костими За Капење Со Еден Костим За Капење Со Патент Предни Костими За Капење Со Кратки Ракави Сурфање Атлетски
  • Новак

Асвивидни Женски Костими За Капење Со Еден Костим За Капење Со Патент Предни Костими За Капење Со Кратки Ракави Сурфање Атлетски

DEN 367.84

Бенд : Asvivid Какоживописен Женски Едноделен Костим За Капење Кликнете за да ја внесете Страницата За Живо

Семејство Љубов Еден Со Друг Убава Љубов Ѕид Декорација Декорација Љубов Еден Со Друг Симпатична Текстуална Буква Трае Со Години
  • Новак

Семејство Љубов Еден Со Друг Убава Љубов Ѕид Декорација Декорација Љубов Еден Со Друг Симпатична Текстуална Буква Трае Со Години

DEN 238.88

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони
  • Новак

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони

DEN 3.33

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, јакни, џемпери, долна облека, чевли, чор