Главен став со двојни wallидови од не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки сина, оз

Главен став со двојни wallидови од не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки сина, оз

DEN 232.00

Достапност

Чувајте ги вашите пијалоци топло со главните мрежи од 16 мл двојно wallид од не'рѓосувачки челик во омбре сино-точка. Овој стилски Tumbler ќе ги задржи ладните пијалоци ладни, а вашите топли пијалоци се загреваат со технологијата за вакуум за печатење со двојни wallидови. Совршено за канцеларијата, автомобилот, класата или да се оди, овој гумач доаѓа во стилска сина омбре-шема со сина слама. Никогаш не грижете се за истурање на кафе, вода, сок, чај или друг пијалок повторно со овој гума. Чувајте ги вашите пијалоци топли денес со главните теми од 16 мл двојно wallид од не'рѓосувачки челик во омбре сино-токком за да ги задржите пијалоците топло или ладно во движење. Може да задржи до 16 мл течност. Прекрасно детали за омбре сино-точка. Двоен wallид технологија од не'рѓосувачки челик за да се задржи во топлина. Строгата го прави совршен додаток за вашите патувања.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Студели индустрии современа цветна ливче графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Керол
  • Новак

Студели индустрии современа цветна ливче графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Керол

DEN 2.67

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�