Органски органски памук со кратки ракави за кратки ракави, 3pk

Органски органски памук со кратки ракави за кратки ракави, 3pk

DEN 240.00

Достапност

Овој три пакувања со органски сортни тела за кратки ракави, не само што е практично, туку е и симпатично како што може да биде! Теловитовите се направени со 100% органски памук за да се обезбеди ткаенината што ја допира кожата на бебето е безбедна и мека. Тие се одлични за положување за да го задржи вашето момче топло во постудените денови, или може да се носат сите сами за да го одржат ладно кога температурата е топла. Тие се дизајнирани со повисока предвремена предност што помага за полесни промени во пелена и облека. Плус, тие се супер лесни за чистење! Тие добро се држат и во машината за миење и сушење, што ќе го осветли вашиот товар, доаѓа ден за перење. Со најразлична уметност, бои и обрасци, овие каросерии со кратки ракави се одлични за мешање и совпаѓање со облеката што веќе ја поседувате без разлика дали е симпатичен пар панталони, капа или чорапи! Вклучува пет каросерии. 100% памук со органски влакна. Preemie - 12m. Машинско миење / сушење суво.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ханзидакд Женски Дуксер Дуксери Зимски Долг Ракав Тркалезно Деколте Полиестер Плус Големина Печатени Дуксери Повеќебојни XXL
  • Новак

Ханзидакд Женски Дуксер Дуксери Зимски Долг Ракав Тркалезно Деколте Полиестер Плус Големина Печатени Дуксери Повеќебојни XXL

DEN 1.33

Големина : С Биста : 100см / 39,37" Ракав : 52см / 20,47" Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 104см / 40,94" Ракав : 52,5 см /

КАЈЌ Долна Облека За Жени Чипка Градник Камизола Бралета Бендо Градник Чипка Врвни Жени Девојки Спорт Дневна Фаво Пред Затворање
  • Новак

КАЈЌ Долна Облека За Жени Чипка Градник Камизола Бралета Бендо Градник Чипка Врвни Жени Девојки Спорт Дневна Фаво Пред Затворање

DEN 479.84

Чипка Градник Камизола Бралета Бендо Градник Чипка Врвни Жени Девојки Спорт Дејл Фаво Пред Затворање Г�

Слушај Божиќ Семејство Појавување Пижами Во Собата, Божиќ Класичен Елементи Шема Долг Ракав Екипажот Вратот Блузи И Се Водат
  • Новак

Слушај Божиќ Семејство Појавување Пижами Во Собата, Божиќ Класичен Елементи Шема Долг Ракав Екипажот Вратот Блузи И Се Водат

DEN 367.84

Големина на бебето (см) / (инч)tttttttt t t t Т Советувана Возраст : t06 Месециtlengh : 57 / 22, 44t Bust : 55 / 21, 65 Советувана Во

Девојки Големина Влечки Деца Влечки Девојки Девојки Момчиња Деца Дома Слајдови Затворен Кат Симпатична Цртан Филм Мека Удобна
  • Новак

Девојки Големина Влечки Деца Влечки Девојки Девојки Момчиња Деца Дома Слајдови Затворен Кат Симпатична Цртан Филм Мека Удобна

DEN 271.84

Моден дизајн : цртан филм дизајн на диносаурус Пол : Унисекс Бебе Чевли горниот материјал : Тип на затвор�