Суверен код со долг ракав на маж, наварус, сосрамен худи, големина S-XL

Суверен код со долг ракав на маж, наварус, сосрамен худи, големина S-XL

DEN 448.00

Достапност

Худи : Гардероба е суштинска што добива модерно ажурирање од суверен код. Изработена во удобна мешавина од памук, оваа машка качулка за машка се одликува со затворање на копчето на вратот и предниот џеб од кенгур. Подготвен за викенд, овој без напор слој на качулка е необичен модул. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : прикачен аспиратор со влечење; ребрести манжетни и полите. Худи за машка пулвер од суверен код.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат