Детроит Тигерс Момци 4- SS TEE 9K3BXMBS XS4 5

Детроит Тигерс Момци 4- SS TEE 9K3BXMBS XS4 5

DEN 2.00

Достапност

Детроит Тигерс Момци 4-18 SS TEE 9 K3 BXMBS8 XS4/5. Момци тим памук со живописни графики и мека издржлива ткаенина. Расположи за вашиот омилен тим облечен во оваа нова, омилена мета! Ова ќе стане нов главен гардероба на вашите деца. Уживајте во оваа сезона во потполност, облечена во облеката на омилениот тим. Измешајте и одговарајте на нашиот широк спектар на стилови. Достапно во деца и младини во близина на вас. Детроит Тигерс Момци 4-18 SS Tee 9k3bxmbs8. Мек издржлив материјал. Лиценциран. Мешавина од памук. Машина за перење. Увезени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Инктастично да, повеќе би сакал да бидам со мојот мими во розова сина и виолетова подарок момче или маица за девојчиња од мали
  • Новак

Инктастично да, повеќе би сакал да бидам со мојот мими во розова сина и виолетова подарок момче или маица за девојчиња од мали

DEN 2.67

Овие симпатични да, повеќе би сакал да бидам со мојата маица за мали деца во розова, сина и виолетова бој�