Falken гуми диво -ритче T3W 235 75R T гума

Falken гуми диво -ритче T3W 235 75R T гума

DEN 1797.44

Достапност

Falken Tires, познат како лидер во технологијата за гуми со високи перформанси за автомобили, камиони, SUV и кросовери, успешно изгради репутација како целосен производител на гуми со долга историја на испорака на производи со висок квалитет, висока вредност. Falken Tires прерасна за да стане предводник на брендот кој се фокусира на гуми со ултра високи перформанси, како и вредни линии во лесен камион, комерцијален среден камион и автобуски радијални гуми. Falken Tires Wildpeak A/T3 W 235/75 R15 109 T Бренд : Falken Tires. Производител : Фалкен. Број на дел од производителот : 8600077906693. Големина на гумата : 235/75 R15. Дијаметар на тркалото : 15 ин. Одлична влечење. Fits : 2001 Ford Explorer Sport Trac Base 1999-2000 Ford Ranger XLT 2002-04 Chevrolet Blazer LS 2008-11 Ford Ranger XLT 1995-98 Chevrolet Blazer LT 2000 Chevrolet S10 Base 1996 Ford Explorer Ford Explorer Ford Explorer Ford Explorer Ford Ford Explorer 1998-2001 Ford Explorer XLT 1995-97 Nissan Pickup XE 1994-97 Chevrolet S10 LS 1996-98 Chevrolet C1500 WT 2001-05 Ford Ranger Edge 2011-18 Nissan Frontier S 1993-95 Ford F-150 Feord F-150 Chevrolet S10 Zr5 1990-93 Nissan D21 SE 2000 Chevrolet Blazer LT 1994-98 Ford Ranger Splash 2001 Chevrolet S10 LS 2002 Dodge Dakota SXT 1994-95 Chevrolet C1500 база и повеќе-Додадете го вашето возило на нашата вклопување за да проверите.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат