Око Драматични Парови Мазни Трепки Очни Мултипакувани Мачкини Стил Лажни Трепки 8Д Трепки Волумен На Трепките

Око Драматични Парови Мазни Трепки Очни Мултипакувани Мачкини Стил Лажни Трепки 8Д Трепки Волумен На Трепките

DEN 121.92

Достапност

Лажни Трепки Трепките Од Вештачко Визон Пакуваат 7 Пара Драматични Лажни Трепки Луксузен Волумен Во Стилот На Мачкино Око Трепки Од Визон Опис : 100% сосема нови И квалитетни Карактеристики : 8д Ефект,Меки Глам ,Меки,Повеќеслојни,Рачно изработени, Обновливи. Боја : тип На Црно Стебло : Материјал за стебло од памучна нишка : Тип на имитација на визон : Димензии На Трепките Со Целосна Лента : Како што е прикажано на сликата Како да се користи : 1.Внимателно трепките од случајот со пинцети 2.Споредете ги лажните трепки со должината на линијата на очите, исечете ги до соодветна должина и ширина 3.Додадете лепак долж коренот на лажните трепки со памучна пупка 4.Држете ја трепката на коренот на вашите природни трепки со притисок 5.Доколку е потребно, нанесете сенка за очи или ајлајнер за да ја направите вашата линија на очите да изгледа поприроднокарактеристики : Долги Дебели Кадрави Лажни Трепки.Природни, Грмушки и меки трепки,прават вашите очи да изгледаат светли и привлечни.Може да одговара на вашата секојдневна и забавна шминка.Може да биде широко користен во многу прилики, особено за селфи, свадбени слики.Дебелиот долг ве прави прекрасна голема ѕвезда за очи.Сите овие трепки може да се исечат до соодветна должина и кривина во зависност од вас.Лесно за нанесување : можете да ги исечете или виткате лажните трепки по ваша желба, или можете да нанесете сенка за очи, ајлајнери за повеќе да ги оцртувате очите и природно ќе имате подолги, пополни трепкикарактеристики : Долги, Дебели, Длабоко Црни, Шармантни, Природен Изглед.Карактеристики : Долги Дебели Кадрави Лажни Трепки.Природни, Грмушки и меки трепки,прават вашите очи да изгледаат светли и привлечни.Може да одговара на вашата секојдневна и забавна шминка.Може да биде широко користен во многу прилики, особено за селфи, свадбени слики.Дебелиот долг ве прави прекрасна голема ѕвезда за очи.Сите овие трепки може да се исечат до соодветна должина и кривина во зависност од вас.Лесно за нанесување : можете да ги исечете или виткате лажните трепки по ваша желба, или можете да нанесете сенка за очи, ајлајнери за повеќе да ги оцртувате очите и природно ќе имате подолги, пополни трепкикарактеристики : Долги, Дебели, Длабоко Црни, Шармантни, Природен Изглед. Пакетот Вклучува : 7 пара лажни трепкизабележете : 1.Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. додатоци за коса за жени. клипови за коса. чипка предни перики човечка коса.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Набавки Парови Шарени Меки Трепки За Повеќекратна Употреба Природни Лажни Трепки Бришења Дебели Долго Продолжување Лажни Трепки
  • Новак

Набавки Парови Шарени Меки Трепки За Повеќекратна Употреба Природни Лажни Трепки Бришења Дебели Долго Продолжување Лажни Трепки

DEN 2.67

Содржат : лажни трепки (5 пара)Совршен Подарок : убаво е спакуван и лесен за носење Тоа е совршен подарок з

Јпгиф Кластер Трепки Екстензии Шпиц Трепки Густи Сегментирани 8~ Ми Должина Мека И Удобна Фау Минк НАПРАВИ Сам Продолжување
  • Новак

Јпгиф Кластер Трепки Екстензии Шпиц Трепки Густи Сегментирани 8~ Ми Должина Мека И Удобна Фау Минк НАПРАВИ Сам Продолжување

DEN 175.84

Кластер Трепки Екстензии Шпиц Трепки Густа Сегментирана Должина На Мешавина од 8~16мм Мека И Удобна Екст�

Маирбеон Пар Лажни Трепки Природни Навивам Самолепливи Вештачки Влакна За Повеќекратна Употреба 3д Трепки Продолжување ЗА Шминка
  • Новак

Маирбеон Пар Лажни Трепки Природни Навивам Самолепливи Вештачки Влакна За Повеќекратна Употреба 3д Трепки Продолжување ЗА Шминка

DEN 153.60

Опис : нашите самолепливи лажни трепки лесно може да се стават за 3 секунди без лепак, што во голема мера �

Вентилатор за трепки,Рачен Фен За Трепки Со Мини Вентилатор за полнење Со Вграден Сунѓер, Совршен За Апликација За Продолжување
  • Новак

Вентилатор за трепки,Рачен Фен За Трепки Со Мини Вентилатор за полнење Со Вграден Сунѓер, Совршен За Апликација За Продолжување

DEN 2.67

1 Божиќ : Совршен божиќен венец лак може да се користи За Божиќна декорација и да создаде празнична атмос

Јуану Природни Трепки Парови 3д Фау Визон Трепки Природни Кратки Целосни Ленти Манга Трепки Јасна Лента Мека Светлина Природни
  • Новак

Јуану Природни Трепки Парови 3д Фау Визон Трепки Природни Кратки Целосни Ленти Манга Трепки Јасна Лента Мека Светлина Природни

DEN 121.92

Спецификации : Модел : СА202 / СА207 / СА208 / СА209 / СА210 Големина : како што е прикажано на сликата Количина : 10 п

Лепак Прстени За Продолжување На Трепките, Лепак Прстени Продолжување На Трепките Материјали Камшик Прстени, За Еднократна Употреба
  • Новак

Лепак Прстени За Продолжување На Трепките, Лепак Прстени Продолжување На Трепките Материјали Камшик Прстени, За Еднократна Употреба

DEN 175.84

Прстен За Лепак За трепки Помалку Потребен Лепак И Без Истурање : паметни прстени за лепило за трепки, па