Чудо нација Бебе девојки и деца за девојчиња за деца, комбинација од 1 парчиња, големини 12 милиони-5Т

Чудо нација Бебе девојки и деца за девојчиња за деца, комбинација од 1 парчиња, големини 12 милиони-5Т

DEN 186.88

Достапност

Скокни за радост! Оваа лесна облека и стилска едноделна облека за вашето мало девојче е мека и удобна комбинација за нејзината гардероба. Оваа комбинација на чудо нација е совршено за да се облекувате со слатки сандали или да го одржувате случајно со патики за целодневна игра! Исклучиво на. Копчиња во форма на рог. Кратки ракави. Џебни акценти. Еластична половината со појас. Еластични отвори за нозе. 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Котел на девојчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат