DesignArt 'Цветање на прекрасни розови лалиња на бело' традиционално врамен уметнички принт

DesignArt 'Цветање на прекрасни розови лалиња на бело' традиционално врамен уметнички принт

DEN 3.00

Достапност

Оваа исклучителна цветање убави розови лалиња цвеќиња врамени wallидни уметности се печатат со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно . Нашите печати за ликовна уметност giclee платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Цветни. - Боја : Зелена. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Геометриски изгрејсонце форми на Геометриски изгрејсонце форми Бохо пејзаж пустински ридови Графичка уметност црна врамена уметност
  • Новак

Геометриски изгрејсонце форми на Геометриски изгрејсонце форми Бохо пејзаж пустински ридови Графичка уметност црна врамена уметност

DEN 0.67

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност