Shoomprintz Soneycomb Монограм Пуф, жолт

Shoomprintz Soneycomb Монограм Пуф, жолт

DEN 1215.84

Достапност

Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава дизајн со тематски монограм во сива, жолта и бела боја за овој извонреден Pouf. Покривот POUF е направен од траен 100% полиестерски материјал и може да се отстрани за лесна нега со скриеното затворање на патент. Машината може да се мие во ладна вода на нежен циклус и сушен воздух. Подземниот, отстранлив печатен капак, го има дизајнот во секоја табла и е направен од полиестерска ткаенина со лесна нега. Посебен вметнат ткаенина од ткаенина ги содржи трајните мониста на полистирен што го обезбедуваат пополнувањето. Османлијата е одличен за одмор на уморни нозе на крајот на долг ден или прави одлично дополнително седење кога е потребно. Овој квадратен пуф/отоман е достапен во 2 големини, 13 „x 13“ x 13 “и 18„ x 18 “x 18“. IDG - Геометриски монограм Pouf/Отоман - жолта, сива и бела : убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во жолта, сива и бела совршена за овој печатен пуф/отоман. Зименот, отстранлив печатен капак го одликува дизајнот во секоја табла и е направен од полиестерска ткаенина со лесна нега. Посебен вметнат ткаенина од ткаенина ги содржи трајните мониста на полистирен што го обезбедуваат пополнувањето. Пуфот е одличен за одмор на уморни нозе на крајот на долг ден или прави одлично дополнително седење кога е потребно. Може да се отстрани капакот; машина измиен ладен, нежен циклус, сув на воздухот. Овој квадратен пуф/отоман е достапен во 2 големини, 13 „x 13“ x 13 “и 18„ x 18 “x 18“.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат