Без граници јуниори плус фустан за завиткување

Без граници јуниори плус фустан за завиткување

DEN 655.84

Достапност

Завртете се во овој романтичен, но нежен, без граници со кратки ракави, облечен во боја на обвивка! Одликувајќи се со 4 бои за избор, овој фустан има асиметрични плети на половината и цврстата контрастна панели по должината на страните и предните полите за смела изјава. Нема граници јуниори плус фустан за завиткување. Опремени. Должина : над коленото. В-вратната обвивка. Кратки ракави. Стил на завиткување. Асиметрични плети на половината. Направено во Кина. 95% полиестер, 5% спандекс. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо доколку е потребно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат