Кучешки испади џвакаат коски говедско месо закуски за кучиња, 14-унца

Кучешки испади џвакаат коски говедско месо закуски за кучиња, 14-унца

DEN 559.84

Достапност

Кучињата ги сакаат коските што ги носите дома во торба за кучиња, особено кога тие третирања пукаат со вкус на говедско месо! Сега можете да го направите Денот на вашето куче со кучешки испади, џвакајте коски од говедско месо со вкус на кучиња закуски. Овие вкусни лекувања на кучиња имаат вкусен месен центар и долготрајна текстура што ќе ја сака вашата најдобра пријателка од крзнениот пријател! Содржи една (1) 3,15 фунти торба со нежна нега сува храна со мачки со вкусови на пилешко и мисирка. Вкусен месен центар. Долга трајна текстура што кучињата ја сакаат. Изгледот и вкусот на вистинските коски од говедско месо.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат