Времето и TRU Classенски класичен Сиднеј Сатче Корал Амбер и Коњак

Времето и TRU Classенски класичен Сиднеј Сатче Корал Амбер и Коњак

DEN 3.00

Достапност

Стилска и цврста, оваа чанта од Сиднеј Сачер со магнетно затворање нема да ве изневери. Оваа чаша не е голема, но не премногу мала, што ја прави совршена чанта за секојдневна употреба. Исклучиво на. Димензии : 11,5 "W x 11" H x 5,5 "D. Ширина се мери низ дното на чантата. 5" горната рачка и 23 "Отстранлив, прилагодлив на врвот на лентата за крстосници на врвот на врвот, два надворешно предно лизгање и еден надворешен џеб за лизгање на задниот дел Две внатрешни џебови од предната лизгање, еден внатрешен задниот џеб и средниот поштенски винил винил бришење чиста увезена женска чанта од сиднеј сачер од време и TRU.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат