Хималаја од дома Динами ултра-дебел и плишан килим за шуга

Хималаја од дома Динами ултра-дебел и плишан килим за шуга

DEN 351.36

Достапност

Ажурирајте ја удобноста и стилот на вашата соба со новите килими на областа Хималаја Шаг од дома Динамикс. Овие современи дизајни за килими додаваат друга димензија во вашиот дом и се совршен натпревар за секоја модерна семејна соба. Уникатниот изопачен купол создава многу густ килим. Ова заедно со тесното шевове, го прави квалитетот на современите килими на Хималаја навистина исклучителен. Боите се живописни и богати, со малку сјај. Килимите на Хималајскиот Шаг најдобро можат да се опишат како уметност. Полипропиленскиот куп со моќност и висока густина е неверојатно лесен за чистење и одржување, овие зачудувачки килими со бушава ќе изгледаат и ќе се чувствуваат сосема нови со години. Хималаја од дома Динамикс 8206 Ултра-дебела и плишана површина за тресење : 100 проценти полипропилен предиво поставено на топлина. Машинска ткаена. Убавите измешани бои додаваат стилски, модерен допир во секоја просторија. Современите, чисти дизајни се совпаѓаат со сите видови мебел, дом или канцеларија. Дебелата, лесно зашиена бушава додава огромна удобност, како и супериорна издржливост. Се спротивставува на дамките и да згаснат. Лесно за чистење и одржување. Вакуум О, поставка за висок куп. Место чисто кога е потребно. Достапно во различни големини, бои и обрасци.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат