Сет На Автомобил Вшмукување Чаши Сонце Завеси Држач Картичка Обезбедување Клип

Сет На Автомобил Вшмукување Чаши Сонце Завеси Држач Картичка Обезбедување Клип

DEN 295.84

Достапност

Комплет од 2 Вшмукувачки Чаши За Автомобили Завеси За Сонце Држач За Картички За Прицврстување Карактеристики На клипот : 100% сосема нов и висок квалитет. 1.Вшмукувачката чаша за автомобили може да се користи и дома и на работа, или во автомобилот. 2.At дома, можете да го ставите на вашиот фрижидер за списокот со намирници, потсетници или за да ја прикажете вашата омилена фотографија. 3.At работете, може да се користи како потсетник за состанок или да оставите важна порака во вашата канцеларија. 4.In автомобилот, може да собере сметки, сметки, облека за сончање, да го направи вашиот простор поорганизиран.Опис : не е потребно дупчење или нокти.Силна цврстина и пластичност.Универзална инсталација. Големина : 35х30мм Боја : Бела, црна, Буле Материјал : пластичен Универзален : прозорец за автомобил, визир за автомобил, очила за мотоцикли, фрижидер, може да собере влажни крпи, крпи за сонце, визир за автомобил, картички, сметки за паричник, ситници итн. Забелешка : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3см и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Ве молиме разберете дека поради различните позиции на сликите, боите може да имаат хроматски аберации.Пакетот вклучува : 2 стегач за вшмукување автомобил. мебел. двор мебел. прибор за домаќинство.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна
  • Новак

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна

DEN 239.84

Материјал : 95% Вискоза Сезона : Лето,Пружина : Женски Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Секојдневна должина