Сијалица ОД Пченка ЛЕД Е Ламба База 9В АЦ86-265В Керамика Канделабри

Сијалица ОД Пченка ЛЕД Е Ламба База 9В АЦ86-265В Керамика Канделабри

DEN 143.20

Достапност

2 КОМПЈУТЕР ПРЕДВОДЕНА Пченка Сијалица Е27 Светилка База 2835 9В АЦ86-265В Керамика Канделабри. Користејќи прецизни електронски компоненти, водеше живот 80.000 часа. Погоден за продавници домови, фабрики, хотели, канцеларија, ресторан или слично осветлување. . Карактеристики : . Моќност : 9w. Светилка Мушка : 2835. Температура на бојата : 3000К-6000К. Лумен : 810ЛМ. Напон : AC86-265 V. Агол На Светлина : 360. Индекс на рендерирање на бои : 70%. Работна температура : - 25С ~45С. држач За Светилка : Е27 Бренд : АТБ. * 2 КОМПЈУТЕР ПРЕДВОДЕНИ Светилки. * Карактеристики : . * Моќ : 9w. * Светилка Мушка : 2835. * Температура на бојата : 3000К-6000К. * Лумен : 810ЛМ. * Напон : AC86-265 V. * Агол На Светлина : 360. * Индекс на рендерирање на бои : 70%. * Работна температура : - 25С ~45С. * држач За Светилка : Е27.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел
  • Новак

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел

DEN 0.33

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум
  • Новак

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум

DEN 223.52

61" Врвови Рамо : 47см / 18.92" Колк : 116см / 45 : 3 XГолеми САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Врвови Биста : 136cm / 53.24" Вр

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони
  • Новак

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони

DEN 3.33

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, јакни, џемпери, долна облека, чевли, чор