Синтетички обични панталони за мажи на Georgeорџ

Синтетички обични панталони за мажи на Georgeорџ

DEN 670.40

Достапност

Со хибриден дизајн што може да се носи на работа, надвор за вечера или која било друга активност, овие синтетички обични панталони од Georgeорџ се разноврсен додаток на вашата гардероба. Внатрешната еластична лента за половината обезбедува дополнителна удобност за лесно, целодневно носење со мулти-џеб дизајн за да носи најважни работи. Изработена во мека, удобна ткаенина со двонасочно истегнување, овие панталони се спаруваат со поло кошули, повлекувачи или кратки ракави за комплетен, убав изглед. Само на. Материјал : 96% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : среден пораст; 32 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ocketsебови : 2 џебови од предната рака; 1 џеб на поштенски нозе; 2 џебови од задниот поштенски патенти имаат најважни работи. Карактеристики : двонасочна ткаена ткаенина; Внатрешен еластичен половината. Синтетички обични панталони за мажи од Georgeорџ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат