С. Поло Асн. Големото машко влечење на кратко

С. Поло Асн. Големото машко влечење на кратко

DEN 1.33

Достапност

Полеснете го со обичниот стајлинг на американскиот Поло Асн. Накратко се повлекува. Нежните, истегнете ја ткаенината Twill дава покачена завршница на класичниот џогер кратко, кој совршено се спарува со пар патики со низок пораст или чевли со брод. Вашата гардероба за викенд само што стана подобро. Мазна, истегнете ткаенина од држење. Моделот е април. 6'1 "Носење големина M. Се одликува со мало везено лого на десниот преден полите. Предни наклони џебови, џеб со единечен заварен заварувач. Машината што може да се пее. Увезено.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат