Нов Goodmark Предниот десен регулатор на прозорецот, се вклопува во 1967 година- Chevrolet FullSize C K пикап

Нов Goodmark Предниот десен регулатор на прозорецот, се вклопува во 1967 година- Chevrolet FullSize C K пикап

DEN 768.48

Достапност

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов регулатор на предниот прозорец на патникот Goodmark. Тој е дизајниран да го замени постојниот регулатор на прозорецот. Тоа одговара на вашиот пикап Chevrolet Chevrolet Chevrolet Chevrolet. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai нов регулатор на прозорецот на предниот дел на патникот, се вклопува во 1967-1971 Chevrolet Full Size C/K пикап изработен од челик. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Fits Select : 1967-1971 CHEVROLET C10 1967-1971 CHEVROLET C20 1967,1969-1971 GMC C1500 1967-1971 CHEVROLET K10 1970-1971 CHEVROLET BLAZER 1967-1971 CHEVROLET K20 1967-1971 CHEVROLET C30 1967,1969-1971 GMC C2500 1967,1969 , 1971 GMC K2500 1967,1969-1971 GMC K1500 1970-1971 GMC Jimmy 1967.1969-1971 GMC C3500 1971 GMC Suburban и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот вклопување во виџетот за да проверите.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат