Џијугала Брош За Девојки Жени Едноставна Љубов Цвет Мала Јака Мал Игла Дизајн Додатоци Женски Подароци

Џијугала Брош За Девојки Жени Едноставна Љубов Цвет Мала Јака Мал Игла Дизајн Додатоци Женски Подароци

DEN 1.33

Достапност

Едноставен Љубовен Цвет Мал Брош Јака Додатоци За Дизајн На Мали Иглички Женски Карактеристики : Атрактивни : нашите иглички од брош главно се изработени од квалитетна легура, шарени и сјајни, доаѓаат со добра изработка, кул и удобна тактилност, цврсти и издржливи, не се лесни за бледнеење или кршење, погодни за долготрајни use.It изгледа толку слатко со светли бои, носењето на нив ќе ве направи поелегантни и шармантни.Широко применливо : комплетот со иглички за брош е многу погоден за сите возрасти и може да се носи во секоја пригода.Подароци : игличките може да бидат шик подароци за пријател или за Себе На Божиќ, Година, роденден и така натаму, секој игла за брош има добра желба за вас, добар Божиќен декор за споделување со членовите на семејството и пријателите.Секој брош има прицврстувач за игла на грбот. Совршени подароци. Моден накит, носењето на оваа пенлива брошка ве прави да бидете уникатни и шармантни.Едноставен љубовен цвет мала брош јака додатоци за дизајн на мали иглички женскиматеријал : легура : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Совршен Подарок за Неа : овој модерен накит е совршен подарок за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, Роденден, роденден во јуни, Свршувачка, Невеста, Деверуша или Церемонија на Дипломирање, погоден за секоја жена, тинејџерка, дете, возрасен, ќерка, внука, девојка, сопруга, син, свршеница ева или специјална дама. НЕМА ИДЕЈА ЗА ПОЈАВУВАЊЕ? Стилски и класичен дизајн на ланец, носете го сам или со вашите приврзоци со доверба, спарувајќи се со вашата омилена облека и додатоци, покажете го вашиот трендовски и шармантен изглед!. Материјал : Легура. Во продавницата На Џијугала, не само што можете да најдете соодветна и убава облека, туку можете да видите и многу ѓердани, нараквици, обетки, брошеви, привезоци и многу повеќе. Гарантирано задоволство : одлична услуга за клиенти, 100% задоволство и гарантирано враќање на парите. Во секој случај, ако сметате дека не сте задоволни со купувањето, тогаш слободно контактирајте не. Ние веднаш ќе се погрижиме за вашето прашање. Ние нудиме целосна наплата или замена и обезбедуваме надомест за испорака доколку проблемот се појави поради нашата одговорност.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум
  • Новак

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум

DEN 223.52

61" Врвови Рамо : 47см / 18.92" Колк : 116см / 45 : 3 XГолеми САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Врвови Биста : 136cm / 53.24" Вр

Блузи за вежбање со долги ракави за женски Женски Панталони Со Долги Ракави Секојдневен Елегантен Деловен Костум Комплети салон
  • Новак

Блузи за вежбање со долги ракави за женски Женски Панталони Со Долги Ракави Секојдневен Елегантен Деловен Костум Комплети салон

DEN 591.68

It изработена е од материјали ,ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носење

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами
  • Новак

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами

DEN 1.67

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви,Пижами Кратки Панталони, Дневна К�