Без граници на граници на јуниори

Без граници на граници на јуниори

DEN 224.00

Достапност

Стилот за поставување трендови е лесен кога ќе започнете без кошула со граници. Супер-мека, со шевовите на принцезата за неверојатно ласкаво вклопување, ова врвно руно додава поп возбуда на која било облека. Забавно е, свежо и подготвено да го преземе денот. Исклучиво на. Материјал 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги, блузонски ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : преграден фронт со прилагодливо влечење; ласкави шевови на принцезата; Супер-меко чувство. Унишната кошула на јуниори од без граници.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат