Modrn фацетирана чиста стаклена чинија за пијалоци, постави

Modrn фацетирана чиста стаклена чинија за пијалоци, постави

DEN 399.84

Достапност

Modrn фацетирана чиста стаклена чинија за пијалоци, сет од 8 парчиња 8-парчиња сет вклучува 4 ладилници и 4 двојни старомодни очила. Секој ладилник има 15,7 мл . Секое двојно старомодно стакло има 13,5 мл . направено од чисто стакло. Сите парчиња се безбедни машини за миење садови. Дел од ексклузивната линија Mod RN.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат