Се прашуваат сандали за рибар на момчиња на нација на мали деца

Се прашуваат сандали за рибар на момчиња на нација на мали деца

DEN 303.84

Достапност

Вашиот мал авантуристи може да трча бесплатно додека останува удобно во Сандал за рибари на чудо на нација. Затегната прилагодлива лента му дозволува да се лизне на овој спортски чевли сам! СОСТОЈБА НА РАБОТНИОТ РАБОТНИ РИБЕРСКИ РАБОТНИЦИ : СИНТЕТИЧКИ ГОЛЕМИ. Поставата за дишење на мрежа. Прилагодливо затворање на лентата. Ева перниче со нозе за дополнителна удобност. Не-означување на надворешната страна на TPR за флексибилно и издржливост.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат