Але и Ани магнетна нараквица со ветерници - златна завршница - V18MB07RG

Але и Ани магнетна нараквица со ветерници - златна завршница - V18MB07RG

DEN 3.00

Достапност

Кога вашиот накит го рефлектира вашиот уникатен дух, имате стил кој е свој. Оваа магнетна нараквица на Алекс и Ани Винтиџ Шеесет и шест ветерници во рафаелијанската златна завршница има уникатна поврзана шема на метални мониста. Инспирирана од интелектуалната слобода и неспоредливата креативност на гроздобер од 1960-тите Шеесет и шест смело поттикнува наследен ексцентричен начин на размислување чувство и правење. Тие се парчиња создадени за да ја искористат културната моќ на промената и можностите на имагинацијата. Покажете го вашиот сопствен стил. Алекс и Ани магнетна нараквица со ветерници - Златна завршница - V18 MB07 RG.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат