Awntech destin-l со аспиратор десен мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

Awntech destin-l со аспиратор десен мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

DEN 3199.84

Достапност

Моделот на брендот Beuty-Mark на Awntech, Destin-LX модел со тешка должина што може да се повлече со аспиратор за алуминиум. Овој модел доаѓа во рачно и моторизиран со верзии за далечински управувач. Destin-LX со аспиратор десно моторизирано со далечински управувач што може да се повлече : Тешка, рамка за професионална оценка е премачкана во прав во бело. Достапните големини започнуваат со широк 8 „широк до 24“ со проекции од 7 'до 10'. Ткаенините се ткаени со 100 % раствор обоен акрилик, антимикробно предиво и се третираат со UV и обложувања отпорни на вода. Валентот може да се отстрани и чува во зима. Доаѓа со стандардни држачи за монтирање на wallидови. Достапно во повеќе бои и големини.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат