Време на игра - MLB Frost Series Watch's Watch, Yorkујорк Јанкис

Време на игра - MLB Frost Series Watch's Watch, Yorkујорк Јанкис

DEN 1500.00

Достапност

Време на игра - MLB Frost Series Watch's Watch, Yorkујорк Јанки - дами, во потрага да го покаже вашиот тимски дух на денот на играта? Не гледајте подалеку од серијалот „Фрост“ на „Time Time“! Со удобна бела силиконска лента, кристално куќиште и обоено лого, мразот го прави совршен додаток на гардеробата на вашата мода-напред-фан. Овој часовник има кристали, три движење на рацете и е отпорен на шок и отпорен на вода до 3 атмосфера. Потребна е 1 SR626 SW батерија што е вклучена. • Време на игра - MLB Frost Series Watch's Watch, Yorkујорк Јанкис. • сјајни со кристали. • Движење со три раце. • Удобна бела силиконска лента.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка
  • Новак

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка

DEN 2.67

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок