Лажица за кампување со сребро и вилушка, мулти -алатка карабинер, 1140x

Лажица за кампување со сребро и вилушка, мулти -алатка карабинер, 1140x

DEN 223.84

Достапност

Никогаш не се фаќајте без повторно јадење прибор со мултифункционална лажица и вилушка алатка на Кершаво. Растението е достапна алатка за корисници кои уживаат во кампување, пешачење, лов и ранци и е исто така совршен придружник за секој што треба да јаде во движење. Иако е мал во раст, рационалот обезбедува великодушно големина лажица и вилушка со осамени тонови за да обезбеди пријатно искуство во исхраната во компактен дизајн. Рационалниот е направен од не'рѓосувачки челик од 3 CR13 MOV и е завршен со мат финиш со виткање на мушка што го прави лесен, силен, уред за јадење отпорен на корозија, изграден за да трае, оброк по оброкот. Погодна порта за карабинер му овозможува на рационалното рационално да се прикачи на ранци, чанти, јамки за појас и чанти, додека отворот за шишиња не обезбедува шише да остане зад себе. Добитник на Наградата за избор на уредникот на списанието Хант Алјаска 2017 година, рационалот е удобна, компактен алатка за јадење во движење во која било околност. Лесна лажица од не'рѓосувачки челик и вилушка мулти-алатка со не-рефлексивна завршница со монистра е отпорна на корозија., Лажицата со голем дијаметар на рациите и долгите вилушки, обезбедуваат пријатно искуство за јадење во секое време, каде било, каде што е карабинерската порта овозможува удобно складирање и лесен пристап на ранци, чанти, брифинзи, јакни, јамки за појас и кутии за ручек., Дизајнот на Ration S исто така вклучува и корисен отвор за шише, подготвување на корисникот за секој момент фатен без еден. пешачи, ловци, кампери, ранци, риболовци, опстаноци, студенти и секој што јаде оброци во движење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цртани Очи Подигнати Веѓи Загрижени Збунети Судејќи Привремена Тетоважа Отпорна На Вода Поставена Лажна Колекција На Уметност
  • Новак

Цртани Очи Подигнати Веѓи Загрижени Збунети Судејќи Привремена Тетоважа Отпорна На Вода Поставена Лажна Колекција На Уметност

DEN 3.00

Уживајте во овој забавен лист привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користат к

Летни Панталони За Жени Спортски Панталони Со Широка Нога Јога Пешачење Атлетска Удобност Погодни Спортски Панталони за Теретана
  • Новак

Летни Панталони За Жени Спортски Панталони Со Широка Нога Јога Пешачење Атлетска Удобност Погодни Спортски Панталони за Теретана

DEN 319.84

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА Б

Виикеи Лесни Кардигани За Жени Плус Големина Жени Дводелни Секојдневни Цврсти Ракави Шифон Фустан Со Половина Ракав Чипка Кардиган
  • Новак

Виикеи Лесни Кардигани За Жени Плус Големина Жени Дводелни Секојдневни Цврсти Ракави Шифон Фустан Со Половина Ракав Чипка Кардиган

DEN 943.36

Жените Дводелни Обични Цврсти Ракави Шифон Фустан Половина Ракав Чипка Кардиган Сет Карактеристики : 1.�

Zrbywb Жени Чипка Градник Биста Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Шарени Печатење Дише Собира Долна Облека Удобност Градник
  • Новак

Zrbywb Жени Чипка Градник Биста Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Шарени Печатење Дише Собира Долна Облека Удобност Градник

DEN 319.20

Големина На чаша : 36 / 80БЦ Горна Биста : 8094см / 31,5037,01" Под Биста : 7580см / 29,5331,50" Соодветна тежина(кг) : 4555 Голем

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики
  • Новак

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики

DEN 2.67

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �

Харсуни Дама Патување Дише Клин Сандали Анти Лизгање Удобна Кука И Јамка Платформа Сандала Работа Отпорни На Абење Отворен Прст
  • Новак

Харсуни Дама Патување Дише Клин Сандали Анти Лизгање Удобна Кука И Јамка Платформа Сандала Работа Отпорни На Абење Отворен Прст

DEN 2.33

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Клинови, Летни Чевли На Плажа, Чевли На Платформа Боја : Цр�