Очила за сонце од рамни огледала за леќи од авијатичар P4132

Очила за сонце од рамни огледала за леќи од авијатичар P4132

DEN 254.08

Достапност

Метална рамка од огледало, ширина на леќи за леќи за чад : 57 милиметри Висина на леќи : 50 милиметри Мост : 13 милиметри Храмот : 140 милиметри торбичка за микрофибер Вклучено Унисекс рамен огледало леќи Авиатор Очилачи за сонце P4132+торбичка.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мајчанг Женски Есенски Џемпери Преголеми Плетени Џемпери Шлиц Со Долги Ракави Страничен Пуловер Фустани Потсмевачки Дуксери
  • Новак

Мајчанг Женски Есенски Џемпери Преголеми Плетени Џемпери Шлиц Со Долги Ракави Страничен Пуловер Фустани Потсмевачки Дуксери

DEN 0.67

Перење е Лесен за чистење, машина или рачно перење во ладна вода, не избелувајте и суво чистете чевли црв

Танкини Костими За Капење Два Костуми За Капење Женски Танкини Костими За Капење Печатен Резервоар Со Машки Шорцеви Плус Големина
  • Новак

Танкини Костими За Капење Два Костуми За Капење Женски Танкини Костими За Капење Печатен Резервоар Со Машки Шорцеви Плус Големина

DEN 319.84

Големина : С Биста : 70см / 27.56" Половината : 70см / 27.56" Хиплајн : 76см / 29.92" Големина : М Биста : 74см / 29.13" Половина