Девојки за мали деца од ајкула осветлија атлетски патики, големини 7-12

Девојки за мали деца од ајкула осветлија атлетски патики, големини 7-12

DEN 303.68

Достапност

Совршено за цел ден (или ноќ) на игра, овие осветлени атлетски чевли ги карактеризираат нејзините омилени ликови за бебиња ајкули „Светло синиот горен“ има розови преклопувања и забавна ликовна уметност на ајкула за бебиња, мама ајкула и тато ајкула, додека лесни/лесни -Оф Дизајн има еластично затворање на Gore со прилагодлива лента во која има голема микро-инјектирана уметност на ајкула за бебиња. Подготвената јака и јазикот додаваат дополнителен слој на удобност, додека светлата во горниот и во надворешната страна додаваат дополнителен слој на забава! Сина и розова надворешна плоча на TPR го комплетира изгледот. Материјал : Полиуретан (ПУ) горен; Термопластична гума (TPR) надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Прилагодливо, останете ставете каиш. Карактеристики : Задебелена уметност на ликот на горниот и каишот; Подготвена јака и јазик за удобност; Светла во горниот и надворешната страна; Сина и розова TPR надворешна плоча за издржливост; Табулаторот за потпетици. © Пинк Фонг, сите права се задржани. Бебе ајкула атлетски патики за девојчиња за мали деца.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат