Време и време на време на женското породилно фустанче, големини S-2XL

Време и време на време на женското породилно фустанче, големини S-2XL

DEN 255.84

Достапност

Подгответе се да сеучите со времето и го уништија породилниот фустан. Крива гушкање и brimbубител, овој фустан е мек и истегнат што го прави удобен колку што е стилски. Лизгајте го со блејзер или кардиган за работен ден и потоа пробајте го соло за спектакуларен датум ноќен изглед. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опремена; стил на каросерија. Должина : MIDI должина; удира под колената. Затворање : стил на пуловер. Ракави : должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Спасени страни; Мека и истегната плетена ткаенина. Облечен породилен фустан за жени од време и вистинито.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Авамо жени породилно, долг фустан Краток ракав против вратот чипка елегантна наметка макси -фотографија фустан лето цветни сирени
  • Новак

Авамо жени породилно, долг фустан Краток ракав против вратот чипка елегантна наметка макси -фотографија фустан лето цветни сирени

DEN 408.16

Опис : Пол : Womenените, жената, дамата дама, женско, породилно, бремена Стил : Womenените породилно бремена об�