Трговска марка ликовна уметност Апстрактни гранки платно уметност од Лиза Пауел Браун, бела мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност Апстрактни гранки платно уметност од Лиза Пауел Браун, бела мат, рамка од бреза

DEN 2601.60

Достапност

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Апстрактни гранки“ платно уметност од Лиза Пауел Браун, бела мат, рамка од бреза : уметник : Лиза Пауел Браун. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Студели индустрии современа цветна ливче графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Керол
  • Новак

Студели индустрии современа цветна ливче графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Керол

DEN 2.67

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�