Кра-З-Песок 1. лб Бо Од Песок, Розова

Кра-З-Песок 1. лб Бо Од Песок, Розова

DEN 399.52

Достапност

Уживајте во занаетот за изградба на замок, змеј или вашето омилено животно со Оваа Кутија Песок Од 1,5 килограми. Тоа е нетоксичен предмет кој е направен со антибактериска формула за да се спречи ширењето на бактериите кога се користи. Овој розов песок што не обојува е дизајниран никогаш да не се исуши, така што секогаш ќе биде подготвен за играње. Вие сте во можност да го обликувате и обликувате секој дизајн што ќе ви падне на ум. Песокот е достапен во различни бои. Кра-З-Песок 1,5 фунти Кутија Песок, Розова : нетоксична, не-боење и анти-бактериска формулација. Овој Кра-З-Уметнички песок никогаш не се суши. Мувла, форма и играоживува пред твоите очи. Достапно во повеќе забавни бои; секој се продава одделно. Нето тежина : 1,5 килограми. Забава за целото семејство. Погоден за деца на возраст од 4 и повеќе години.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Во Собата Деца Плажа Играчки Постави Песочен Часовник Песок Играчки Креативни Песок Алатки Комплет Песок Лопата За Деца Мали
  • Новак

Во Собата Деца Плажа Играчки Постави Песочен Часовник Песок Играчки Креативни Песок Алатки Комплет Песок Лопата За Деца Мали

DEN 1.33

Опис Ова е збир на играчки од песок на плажа, изработени од материјал, безбедни и издржливи, долг период �