Примарно Злато 14к Бело Злато Дијамант Исечете Обетки Со Тркалезни Обрачи

Примарно Злато 14к Бело Злато Дијамант Исечете Обетки Со Тркалезни Обрачи

DEN 3.33

Достапност

Овие прекрасни обетки со обрачи со цевки сигурно ќе го заслепат вашиот изглед дење и ноќе. Дизајнирани во бело злато од 14 карати, овие прекрасни обетки имаат детали исечени со дијаманти за да дадат сјаен и остар изглед. Обезбедени со затворачи за жица и спојка, овие обетки долги 25мм и дебели 3мм никогаш нема да излезат од мода. Метална Тежина : 1,77 грама. Накит Тип : Парична Казна. Тип На Обетка : Обетки Со Тркалезни Обрачи. Накит Заврши : дијамант сече. Затворање : Седло. Пол : Женски. Метал : Злато.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка
  • Новак

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка

DEN 2.67

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок