Шејкер Шанкер Комплет, Носат-Антикорозивни Коктел Шејкер Во Собата, Со Штанд За Бар Пијалок Мешање

Шејкер Шанкер Комплет, Носат-Антикорозивни Коктел Шејкер Во Собата, Со Штанд За Бар Пијалок Мешање

DEN 0.33

Достапност

Шејкер Шанкер Комплет, Носете-16 парчиња Антикорозивен Комплет За Шејкер За Коктели, Со Држач За Мешање На Пијалоци Во Бар Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Сет Материјал За Шејкер За Коктели : 304 Нерѓосувачки Челик : Прибл. 1470гр/51.9 Озстан Големина : Прибл. 31 х 11,5 х 7см/12,2 х 4,5 х 2,8 вино Затка Големина : Прибл. 9.4 x 2.1 cm/3.7 x 0.8 ingigger Горниот Дијаметар : Прибл. 4,1 см/1,6 инјигер Долен Дијаметар : Прибл. 3,5 см/1,4 висина на инјигер : Прибл. 7см/2.8 должина на четката за чистење : Прибл. Должина на чекан од 10 см/3,9 инцици : Прибл. 20,5 см/8,1 Големина На Инбар Лажица : Прибл. 25,5 x 2,5 cm/10 x 1inice Цедилка Големина : Прибл. 14,3 х 9,1 см/5,6 х 3,6 инкоркс Должина : Прибл. 11,1 см/4,4 Големина на стегач за мраз : Прибл. 16,5 х 1,8 см/6,5 х 0,7 Инкоктел Шејкер Големина : Прибл. 23.5 x 8.6 cm/9.3 x 3.4 Во Пакет Листа : 1 x Stand2 x Wine Stopper3 x Wine Pourer1 x Jigger1 x Cup2 x Четка За Чистење1 x Мраз Чекан1 x бар Лажица 1 x Цедалка За Мраз1 x Шраф1 x Стегач За Мраз1 x Коктел Шејкер Забелешка : 1. Ве молиме дозволете 0-2 см грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Исклучителна и модерна, комплетна шанкер додатоци, 16-парче костум, концизен дизајн, може подобро да ја одразува текстурата на шанкер. Стисокот е удобен, а стаклото за вино од нерѓосувачки челик во форма на конус се чувствува природно и удобно кога се држи во рака. Процес на галванизација, висока осветленост, висока цврстина и отпорност на корозија, фин процес на полирање на огледалото, лесен за чистење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Летна Продажба Секојдневни Комбинезони За Жени Лето Плус Големина V Вратот Џеб Со Кратки Ракави Џеб За Колена Секојдневен Комбинезон
 • Новак

Летна Продажба Секојдневни Комбинезони За Жени Лето Плус Големина V Вратот Џеб Со Кратки Ракави Џеб За Колена Секојдневен Комбинезон

DEN 1103.68

Женски Печатени Трегери Со Двоен Џебен Коноп Секојдневен Комбинезон Женска печатена лежерна кошула со

Детски Расадник Декор Необликуван Ѕид Уметност Спална Соба Декор Мотивациски Инспиративни Девојки Соба Декор Симпатична Ѕид
 • Новак

Детски Расадник Декор Необликуван Ѕид Уметност Спална Соба Декор Мотивациски Инспиративни Девојки Соба Декор Симпатична Ѕид

DEN 2.33

Карактеристики : нашата инспиративна ѕидна уметност е разноврсна за различни места, како што се спални �

Меморија Пена Перници Дозвола Мека И Не Уривање Јадро Штити Цервикалниот ' Рбет И Помага Во Спиењето. Масажа За Возрасни И Студенти
 • Новак

Меморија Пена Перници Дозвола Мека И Не Уривање Јадро Штити Цервикалниот ' Рбет И Помага Во Спиењето. Масажа За Возрасни И Студенти

DEN 143.84

Мемори пена Перници 100% сосема нов и висок квалитет Изработени од висококвалитетни материјали, нема да ј

Летен Клиренс За Заштеди Женска Облека Пуловер Со Кратки Ракави Со Долги Панталони Тренерки Џогер Комплет Обични Панталони Со
 • Новак

Летен Клиренс За Заштеди Женска Облека Пуловер Со Кратки Ракави Со Долги Панталони Тренерки Џогер Комплет Обични Панталони Со

DEN 2.00

Можеби сте сигурни дека ќе се обидеме да дадеме се од себе за ваше задоволство.Ако не сте сигурни,ве Моли

Чистачи Занаети Стебло За Декорации Во Боја САМОСТОЈНИ Уметности Цврсти Алатки Подобрување На Домот Персонализирани Канцелариски
 • Новак

Чистачи Занаети Стебло За Декорации Во Боја САМОСТОЈНИ Уметности Цврсти Алатки Подобрување На Домот Персонализирани Канцелариски

DEN 64.00

Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поина

Идораван Машки Блузи Клиренс Лето Нова Секојдневна Мода Касуан Ревер Обична Карирана Кошула Јакна Ракав Превртување Јака Блуза
 • Новак

Идораван Машки Блузи Клиренс Лето Нова Секојдневна Мода Касуан Ревер Обична Карирана Кошула Јакна Ракав Превртување Јака Блуза

DEN 639.84

Може да сметате На Машките Летни Лежерни Кошули На Идораван за да се грижите за секојдневните денови и п

Костим За Мачки Дедо Мраз Косплеј Смешно Трансформирано Мачка Куче Милениче Божиќна Наметка Облечи Облека Црвена Шамија Наметка
 • Новак

Костим За Мачки Дедо Мраз Косплеј Смешно Трансформирано Мачка Куче Милениче Божиќна Наметка Облечи Облека Црвена Шамија Наметка

DEN 223.84

Потекло : Континентална Кина Тип : Костими Шема : Солиден Тип : мачки 100% Висококвалитетни Памучни Ткаенин

клиос Менс Карго Панталони Опуштено Вклопување Повеќе Џебови Панталони Борбени Панталони На Отворено Трчање Пешачење Карго Панталони
 • Новак

клиос Менс Карго Панталони Опуштено Вклопување Повеќе Џебови Панталони Борбени Панталони На Отворено Трчање Пешачење Карго Панталони

DEN 751.84

✈ ✈менс карирани шорцеви розови стебла за пливање машки дизајнерски стебла за пливање видови шорцеви �

Синдисус Жени Ромпер Комбинезони Со Долги Ракави Панталони Со Лажичка Панталони За Одмор Харем Панталони Обични Панталони Портокал
 • Новак

Синдисус Жени Ромпер Комбинезони Со Долги Ракави Панталони Со Лажичка Панталони За Одмор Харем Панталони Обични Панталони Портокал

DEN 1.67

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Разгорен Костим За Играње, Долг

Корашан Женски Широк Комбинезон За Нозе Денот На Независноста Печатење Лигавче Целокупно Двоен Џеб Без Ракави Лабави Летни Ромпери
 • Новак

Корашан Женски Широк Комбинезон За Нозе Денот На Независноста Печатење Лигавче Целокупно Двоен Џеб Без Ракави Лабави Летни Ромпери

DEN 1.67

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Миулинска Маска Екстендер, Анти-Затегнување Заштитник За Уши Декомпресија Носителот Кука Уво Ремен Додатоци Уво Костец Продолжување
 • Новак

Миулинска Маска Екстендер, Анти-Затегнување Заштитник За Уши Декомпресија Носителот Кука Уво Ремен Додатоци Уво Костец Продолжување

DEN 0.33

Спецификација : Материјал : Силиконска боја : сина боја : долга 16 см и широка 2 см карактеристики : 1.Маска и

3дроза Слугинката На Честа На Венчавката во сребрено сив дел од соодветната церемонија на брачната забава постави сиви вртлози-Украс
 • Новак

3дроза Слугинката На Честа На Венчавката во сребрено сив дел од соодветната церемонија на брачната забава постави сиви вртлози-Украс

DEN 0.33

Слугинката На Честа На Свадбата во сребрена сива дел од појавување на свадба партија сет сива вител Укр�

Гвиа дел вијагеро пор ел феро-карил Де Севиља А Кадиз : кон ламинас литографијадас кве претставник лас вистас де лас поблационес
 • Новак

Гвиа дел вијагеро пор ел феро-карил Де Севиља А Кадиз : кон ламинас литографијадас кве претставник лас вистас де лас поблационес

DEN 1119.84

Кожено издание Јазик : Шпанска Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите со златен лист печатење на' рбетот...

Јога Панталони Градиент Со Висок Струк Печатени Хеланки За Кревање Задник Зимски Секојдневен Тренинг Слаби Капри Панталони
 • Новак

Јога Панталони Градиент Со Висок Струк Печатени Хеланки За Кревање Задник Зимски Секојдневен Тренинг Слаби Капри Панталони

DEN 63.84

Ткаенината Удобна, Мека и растеглива ткаенина, добра дишење и апсорпција на пот без триење на кожата.жен

Машинадомашен Комплет Алатка За Вајање Глина Комплет ЗА Моделирање Занаети САМ Комплет Пренослив Сет За Измазнување На Обликување
 • Новак

Машинадомашен Комплет Алатка За Вајање Глина Комплет ЗА Моделирање Занаети САМ Комплет Пренослив Сет За Измазнување На Обликување

DEN 1.33

Опис : во пакетот има 35 парчиња алатки за скулптури од глина, кои се доволни за да ги задоволат вашите раз

Каубојски И Коњ Метал Сечење Умира Потковица Умре Намалувања ЗА САМОСТОЈНА Бележник Празник Честитки Изработка На Албум Млечни
 • Новак

Каубојски И Коњ Метал Сечење Умира Потковица Умре Намалувања ЗА САМОСТОЈНА Бележник Празник Честитки Изработка На Албум Млечни

DEN 2.00

Матриците за сечење може да се користат за правење украси со чист крој и совршена форма Може да се вреже