Lenovo IdeaPad 530S-14IKB Лцд Лаптоп-Intel Core i7-8550U Quad-core 1. Ghz - GB DDR SDRAM - GB SSD-Windows Home

Lenovo IdeaPad 530S-14IKB Лцд Лаптоп-Intel Core i7-8550U Quad-core 1. Ghz - GB DDR SDRAM - GB SSD-Windows Home

DEN 3.33

Достапност

Направете го тоа подобро, направете го тоа побрзо Најновата генерација На Intel® Јадро? обработката на i7 нуди до 40 проценти подобрување на перформансите,* со невидени можности за игри, забава слична на театар, побрзи подигања и беспрекорни мулти-задачи.1 (Тип Ц) Мрежа (RJ-45) Да. Наплаќаат и одат те познаваме?има ли нешто да се направи?кој сака да биде врзан за излез? Идеапад 530 не само што може да се пофали до 8 часа? траење на батеријата, тој исто така нуди Брзо Полнење : 15 минути вклучени ќе ви дадат до 2 часа траење на батеријата.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат