Тробојна Вазна Разнобојна Керамика

Тробојна Вазна Разнобојна Керамика

DEN 1.33

Достапност

Оваа Пригушена Вазна Е Прекрасен Приказ На Боја И Текстура. Дарежлив По Обем, Ќе Даде Изјава Каде И Да Се Прикаже. Прекрасно Самостојно Или Кога Е Поврзано Со Неговото Координативно Парче За Да Пополни Голем Отворен Простор.*** Производ 1 Димензии : 7, 9х7, 9х10, 2 Тробојна Вазна Разнобојна Керамика.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Боемска Кристална Стаклена Вазна 11 - Х Длабоко Сина Флора Гроздобер Дизајн Централна Цветна Вазна Домашен Декор Свадба Роденден
  • Новак

Боемска Кристална Стаклена Вазна 11 - Х Длабоко Сина Флора Гроздобер Дизајн Централна Цветна Вазна Домашен Декор Свадба Роденден

DEN 367.84

НАПРАВЕНО ВО РЕПУБЛИКАБОХЕМИСКА Кристално СТАКЛОБЕЗ КРИСТАЛ Висина ~ 11" инчдија ~ 6" инчен Боемски Крист�

Креативна моранди боја керамичка вазна со златна метална рамка шик дневна соба спална соба десктоп декорација тркалезна тенџере
  • Новак

Креативна моранди боја керамичка вазна со златна метална рамка шик дневна соба спална соба десктоп декорација тркалезна тенџере

DEN 2.67

Карактеристики Vogue керамичка тегла со метална рамка Рачно мерење, Ве молиме, дозволете грешка од 1 ~ 3мм, б

Елеанос Дома Цвет Вазна Дома Декорација Пластична Вазна Сина Имитација Керамички Цвет Тенџере Цвет Кошница Нордиски Декорација
  • Новак

Елеанос Дома Цвет Вазна Дома Декорација Пластична Вазна Сина Имитација Керамички Цвет Тенџере Цвет Кошница Нордиски Декорација

DEN 335.84

Опис : 1 Изработени од густ материјал,кои спречуваат паѓање и пукање на вазната, и може да се стабилизира