Сонце Нула Кајли Прачка Џеб Соба Затемнување Прозорец Валанс, 54 x18

Сонце Нула Кајли Прачка Џеб Соба Затемнување Прозорец Валанс, 54 x18

DEN 3.33

Достапност

Сонцето Нула Кајли Завеса Валанс во камен деликатно го краси врвот на секој прозорец во вашиот дом. Спарете Со Завеси За Сонце Нула или висат сами за максимална изложеност на светлина. Опремен со џеб од прачка што одговара на шипки за завеси до 1,5" во дијаметар. Машинско перење ладно на нежен циклус. Користете белило без хлор кога е потребно. Исушете се на тивок оган, користејќи ладно железо по потреба. Продадени како индивидуални валанси со димензии 54" ширина за 18 " должина. Координативните панели за завеси се продаваат одделно. Внимателно измерете пред да ја изберете саканата големина и количина. Технологијата За Затемнување на просторијата блокира несакана светлина додека ја подобрува приватноста. Енергетски ефикасниот дизајн ја намалува загубената енергија низ вашите прозорци до 25 проценти. Термичките својства помагаат да се задржи летната топлина и зимскиот студ надвор од вашиот дом. Намалувањето на бучавата до 25 проценти ви помага да добиете позвучен, понепрекинат сон. Вградениот џеб од прачка одговара на шипки за завеси со дијаметар до 1,5". Секој валанс се продава одделно (карактеристики на сликата 3 валанси). Завеса прачка не се вклучени. Можеби ќе биде потребна двојна прачка за слоевитост.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена
  • Новак

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена

DEN 0.67

Ромпер За Девојче На Бебе Момче, Тркалезен Врат Со Долги Ракави Дедо Мраз Шаховска Табла Печатени Предв�

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум
  • Новак

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум

DEN 223.52

61" Врвови Рамо : 47см / 18.92" Колк : 116см / 45 : 3 XГолеми САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Врвови Биста : 136cm / 53.24" Вр

Кајануо Клиренс Базен Тестенини, Базен Тестенини, Пена Базен Пливаат Тестенини,Шупливи Пена Базен Пливаат Тестенини, Лебдечки
  • Новак

Кајануо Клиренс Базен Тестенини, Базен Тестенини, Пена Базен Пливаат Тестенини,Шупливи Пена Базен Пливаат Тестенини, Лебдечки

DEN 2.67

Тестенини За Базен, Тестенини За Базен Од 60 Инчи,Тестенини За Пливање Во Базен Од Пена, Тестенини За Плив