Аниме Херои Белило-Ренџи Абараи

Аниме Херои Белило-Ренџи Абараи

DEN 1.67

Достапност

Копија во очекување Бранете ги луѓето од злите духови-Ренџи е поручник на 6-та дивизија и тргна по Рукија да ја врати и да ја казни за пренесување на нејзината моќ На Човек (Ичиго). По нејзиното фаќање тој наскоро добива ветер дека постои потенцијален заговор околу нејзиното апсење и се втурнува во синџир на настани што му го менуваат животот,пакување Инспирирано Од Манга секоја линија На Аниме Херои има пакување инспирирано од манга и прекрасни уметнички дела на предната страна со ликовите што ги знаете и ги сакате,Бесконечна Игра - Секоја фигура доаѓа со 2 комплети заменливи раце, додатоци специфични за карактерот и 16+ точки на артикулација за позирање и играње на бесконечни начини, Соберете ги Сите со две најиконските ликови од белилото што се додаваат на аниме хероите се редат,можете да ја продолжите колекцијата на аниме акција со нашите други фигури Од Аниме Херои Наруто, едно Парче, Џуџутсу кајзен и дигимон, импресивна сличност секоја фигура доаѓа со детална скулптура И Вистинита За Да Покаже карактеристики по кои се познати акционите фигури на аниме херои.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат