Модерни Теми Клип-Жакард Утешител Постави Мерик Кралицата

Модерни Теми Клип-Жакард Утешител Постави Мерик Кралицата

DEN 0.67

Достапност

Уживајте во спа-како луксуз Со Мерик 3-Парче Украсени Утешител Во собата. Полиестерското полнење ја дава вистинската мекост на овој комплет за утешител додека деталите за лепење на шипката даваат поформален завршен изглед. Нашиот луксузно свилен четкан микрофибер материјал е конструиран со техники кои вклучуваат подобро шиење, посилно ткаење и помеки материјали; Обезбедување издржлив и мек допир. Модата го исполнува луксузот со овој комплет и е совршено решение за вашите украсни и удобни потреби. Карактеристики : . Сетот Вклучува : 1 Утешител, 2 Шамови За Перници. Материјал : 100% Микрофибер Полиестер. Модел : Цврст. Упатство за нега : безбедна Машина за перење И сушење. Препорачано - машинско перење нежен циклус со ладна вода. Суво сонце или ниско сушење. Боја : Виолетова. Големина : Кралица, Крал. Димензии на кралицата : 1 Утешител е широк 90 инчи х 90 инчи долг. 2 Шеми За Перници се широки 20 инчи х долги 27 инчи. Кралски Димензии : 1 Утешител е широк 106 инчи х 90 инчи долг. 2 Шеми За Перници се широки 20 инчи х 37 инчи долги.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат