Најдобрите Злато 10к Жолто Злато LTW Удобност Одговара Бенд-Големина 14

Најдобрите Злато 10к Жолто Злато LTW Удобност Одговара Бенд-Големина 14

DEN 2815.20

Достапност

10к Жолто Злато 6мм Лесен Комфор Одговара Свадба Бенд Големина 14 големина : 14.00 Должина : 0 Мм Материјал : Примарна Чистота : 10кфиниш : Полиран Камен Количина_1 : 1бенд Ширина : 6ммстоун Поставување_1 : Прстен Машинизирај (Минимум) : 14 големина (Максимум) : 14.25 Зголемување На Прилагодување На Големината : 0.25 Материјал : Примарно : Златно Вклопување : удобностголеми : yesstone Облик_1 : tbdthekess : 1.4 mmengravable : Да Тип На Производ : накит тип на накит : Прстени Материјал : Примарна Боја : пожолтување тип : Свадба Бендови Тип На Камен (Други)_1 : страна Камен Монтажа(и)тежина на прстенот : лесен Прилагодените Предмети Не Можат Да Се Вратат Материјал : Примарна Чистота : 10k. Заврши : Полиран. Камен Количина_1 : 1. Бенд Ширина : 6 мм. Камен Поставување_1 : Прстен Машина. Големина (Минимум) : 14. Големина (Максимум) : 14.25. Зголемување На Прилагодување На Големината : 0.25. Материјал : Основно : Злато. Прстен Одговара : Удобност. Голем : Да. Камен Облик_1 : ТБД. Камен Големина_1 : . Дебелина : 1,4 мм. Гравирање : Да. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : .


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат