Баси Комерцијални-Одделение 66 Висока Модерна Библиотека Со Коцки, Вистински Дрвени Стапала, Лесен Орев

Баси Комерцијални-Одделение 66 Висока Модерна Библиотека Со Коцки, Вистински Дрвени Стапала, Лесен Орев

DEN 1119.84

Достапност

Со модерен и чист дизајн кој е совршен и за канцеларијата и за домашната канцеларија, HON Basyx Комерцијален-Одделение 66" Високата Модерна Библиотека Со коцки со вистински дрвени стапала е задолжителна поради нејзиниот простран и дарежлив простор за складирање. Библиотеката со полици за складирање коцки е лесна за составување полица за книги што ви заштедува време за да можете веднаш да започнете со сортирање на вашите предмети или материјали. На 66" високо, нашиот организатор на коцки е совршен за оние со помали потреби за складирање и ограничен простор, но сакаат да го исправат канцеларискиот простор. Како библиотека од комерцијално одделение со полици за кутии, овој производ е солидна единица што се спротивставува на секое опкружување. Вистинските дрвени стапала обезбедуваат потпорна основа. Оваа библиотека со димензии на полиците со коцки е 16 "D x 31" W x 66 " H и поддржана Од Ограничената 5-Годишна Гаранција HON Basyx. Со модерен и чист дизајн, оваа повеќенаменска полица за складирање е задолжителна за канцеларијата или дома. Без разлика дали барате да чувате тешки или лесни предмети, оваа конструирана, цврста, модерна библиотека од комерцијална класа се спротивставува на честата употреба во секое опкружување. Оваа пространа полица за складирање со високи коцки од 66 инчи обезбедува дарежлив простор за складирање без да зазема премногу простор. Со обоени стапала од вистинско дрво, овие полици за складирање коцки имаат елегантен, но издржлив дизајн. Нашата полица за складирање коцки доаѓа со лесен хардвер без фрустрации што го поедноставува склопувањето и заштедува време, за да можете да започнете со организирање на вашиот простор. Хардверски комплет против превртување е вклучен во библиотеката. Димензиите на овие полици за коцки се 16" D x 31" W x 66 " H. оваа издржлива, повеќенаменска, квадратна полициска библиотека доаѓа Со Ограничена 5-Годишна Гаранција HON Basyx.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Складирање Запечатена Тегла За Домаќинство Свежо Чување Бо Кујнски Фрижидер Разно Складирање Храна Бо Пластична Запечатена Тегла
  • Новак

Складирање Запечатена Тегла За Домаќинство Свежо Чување Бо Кујнски Фрижидер Разно Складирање Храна Бо Пластична Запечатена Тегла

DEN 0.67

Запечатена Тегла За Домаќинство Свежа Кутија За Чување Кујна Фрижидер Разно Кутија За Складирање Храна

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски
  • Новак

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски

DEN 3.33

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна
  • Новак

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна

DEN 1.00

Ве молиме Нов Обид За Илибер Килим Илибер Килим Од Вештачко Зајачко Крзно е направен со висококвалитетн

Хортон, Џенет Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Верверица Даглас стои на
  • Новак

Хортон, Џенет Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Верверица Даглас стои на

DEN 255.84

Џенет Хортон претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали
  • Новак

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали

DEN 3.00

Описи : Материјал : Хартија Боја : 49 бои можете да изберете Од Вино Црвена, Црвена, Розова Црвена, Розова, �

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули
  • Новак

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули

DEN 438.08

Карактеристика : Овој Женски Врв Со Секојдневен И Моден Стил, Копче, Свртете Ја Јаката Надолу,Долг Ракав