Рифорла Жени Aut И Зима Лабава Врвот Смешни Писмо Печатење Серија Рамо Ракав Бездушен Пуловер Дуксер Џемпер Женски Дуксер Без Качулка Црна М

Рифорла Жени Aut И Зима Лабава Врвот Смешни Писмо Печатење Серија Рамо Ракав Бездушен Пуловер Дуксер Џемпер Женски Дуксер Без

DEN 290.72

Достапност

Женски Top И Зима Лабава Врвот Смешни Писмо Печатење Серија Рамо Ракав Без Качулка Пуловер Дуксер Џемпер. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 260гр. големина На Пакетот : 35х30х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 118см/46,46" Рамо : 61см/24,02" Ракав : 55,50 см/21,85" Должина : 76см/29,92"Големина : М Биста : 122см/48,03" Рамо : 62см/24,41" Ракав : 56,50 см/22,24" Должина : 77см/30,31"големина : L Биста : 126cm/49.61" Рамо : 63cm/24.80" Ракав : 57.50 cm/22.64" Должина : 78cm/30.71"Големина : Xl биста : 130cm/51.18" Рамо : 64cm/25.20" Ракав : 58.50 cm/23.03" должина : 79cm/31.10"големина : Xxl биста : 134cm/52.76" рамо : 65cm/25.59" ракав : 59.50 cm/23.43" должина : 80cm/31.50" женски дуксер без качулка. ①Прилики погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави,одмор,клубови и Состаноци. Должина за Хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!. ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Зимски Денови. ①Карактеристики Овој Секојдневен Зимски Макси Капут Се Одликува Со Цветен Дизајн И Среден Страничен Шлиц, Но Исечен Со Боемски Цветни Принтови, Што Ви Дава Чувство На, Но И Откривање Стабилно. Врвовите За Жени Ќе Ги Модифицираат Вратот И Рамото, Ќе Ве Направат Шармантни И Привлечни. Должината На Врвовите Изгледа Продолжете Ги Нозете, Додавајќи Уникатно Чувство . Тешки Дуксери За Жени. ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Зимски Денови. ①Карактеристики Овој Секојдневен Зимски Макси Капут Се Одликува Со Цветен Дизајн И Среден Страничен Шлиц, Но Исечен Со Боемски Цветни Принтови, Што Ви Дава Чувство На, Но И Откривање Стабилно. Врвовите За Жени Ќе Ги Модифицираат Вратот И Рамото, Ќе Ве Направат Шармантни И Привлечни. Должината На Врвовите Изгледа Продолжете Ги Нозете, Додавајќи Уникатно Чувство . Тешки Дуксери За Жени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Плус Големина Дуксер Четвртина Поштенски Женски Маица Долг Ракав За Капење Асиметричен Раб Обичен Пуловер Џемпер Плетени Врвови
  • Новак

Плус Големина Дуксер Четвртина Поштенски Женски Маица Долг Ракав За Капење Асиметричен Раб Обичен Пуловер Џемпер Плетени Врвови

DEN 316.64

Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Декорација : Завој Должина На Облека

Џоус Преголем Дуксер За Жени Есенски Дуксери За Жени Женски Скокачки Скокач Со Ленти Со Долги Ракави Дуксер Пуловер Врвови Графички
  • Новак

Џоус Преголем Дуксер За Жени Есенски Дуксери За Жени Женски Скокачки Скокач Со Ленти Со Долги Ракави Дуксер Пуловер Врвови Графички

DEN 570.40

Женски Долг Ракав Лента Печатење Скокач Хаубата Дуксер Пуловер Врвови ве Молиме проверете ја табелата �

Дадарија Графички Дуксери За Жени Трендовски Дуксери За, Печатење На Ноќта На Вештерките Пуловер Со Долги Ракави Топол Зимски
  • Новак

Дадарија Графички Дуксери За Жени Трендовски Дуксери За, Печатење На Ноќта На Вештерките Пуловер Со Долги Ракави Топол Зимски

DEN 0.33

☛Дуксери За Жени, Печатење На Ноќта На Вештерките Пуловер Со Долги Ракави Топол Зимски Дуксер На Отворе

Кносфе Жени Лесни Дуксери Долги Ракави Хенли Копче Нагоре Дуксери Плус Големина Џеб Врвка Женски Пуловер Кошули Со Качулка Девојки
  • Новак

Кносфе Жени Лесни Дуксери Долги Ракави Хенли Копче Нагоре Дуксери Плус Големина Џеб Врвка Женски Пуловер Кошули Со Качулка Девојки

DEN 254.24

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 60см / 23,62" Ракав : 62см / 24,41" Должина : 68см / 26,77"Големина : М Биста : 116см / 45,67

Флолео Поштенски Дуксери За Женски Женски Зимски Врвови Блуза Клиренс Fall Есенски Дуксер Пуловер Удобни Зделки Со Долги Ракави
  • Новак

Флолео Поштенски Дуксери За Женски Женски Зимски Врвови Блуза Клиренс Fall Есенски Дуксер Пуловер Удобни Зделки Со Долги Ракави

DEN 255.84

Женски Зимски Дуксер Пуловер Врвови Со Долги Ракави Comfortable Features : 1.It изработен е од материјали, доволно и