Лолои ВТОРИ Соренто Магла Јаглен 3'-11 5'-7 Област Килим

Лолои ВТОРИ Соренто Магла Јаглен 3'-11 5'-7 Област Килим

DEN 3.33

Достапност

Областа килими во Колекцијата Соренто има сложена шема што создава фокусна точка во секоја просторија. Внимателното избледување додава топол, гроздобер квалитет во кој се чувствува живеено без вистинско абење. Моќ-се појави Во Турција од 100% полиестерски куп, Колекцијата Соренто е исто така сертифицирана За okeo-tex®, осигурувајќи дека материјалите на килимот не содржат штетни материи. Тепих од област со сложена шема и внимателно избледување, Колекцијата Соренто има топол, гроздобер квалитет во модерна палета со земја; дизајнирана од лолои. Издржливата полиестерска конструкција на килимот се чувствува мека под нозете, но може да издржи сообраќај на стапалата во дневните соби, спалните соби, трпезариите и ходниците. Моќ-се појави на 100% полиестер Во Турција Со рабови со реси од слонова коска, овој килим ја носи етикетата оеко-Текс®, осигурувајќи дека неговите материјали не содржат штетни материи. Купот е со димензии 0,25"; додавањето подлога за тепих (не е вклучена) ќе создаде уште поголема перница и ќе го задржи тепихот на место на подот. Лолои, семеен бизнис со седиште во Далас, е една од најдобрите компании за килими во Соединетите држави и е позната по дизајнирање инвентивни производи за значајни простори.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат